Magická židovská čtvrť

Noční Praha

Speciální prohlídky

Evropské Zájezdy

Magická židovská čtvrť

Mystic Jewish GhettoŽidovská čtvrť v Praze má dlouholetou historii. Zde můžete najít nejstarší existující synagogu v Evropě a starý židovský hřbitov z 15.století. Užijete si legendy, které jsou s tímto spojené a hodně přispívají k pověsti Prahy jako magického města. Židovský hřbitov je bezdpomínečně jedno z nejdůležitějších míst, které musíte navštívit, pokud jste v Praze. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám zajisti vstup do pražského židovského muzea – 4 synagogy a hřbitov, kde můžete vidět největší sbírku židovských artefaktů v evropě. (3hodiny prohlídka, vstup 300Kč). Dále Vám můžeme doporučit navštívit muzeum Franze Kafky.

Noční Praha

Nebezpečně krásná, to je snad nejlepší popis Prahy v noci. Projdeme se dolů, úzkými kroucenými uličkami, starobylé struktury, strašidelné kostely a staletá divadla vytvořila mnoho pražských bytostí a legend. Po té můžete nasednout na lod a projet se po Vltavě. Během této plavby můžete pozorovat památky Starého města, Nového města, Pražského hradu, Karlova mostu a Vyšehradu. Tato plavba je včetně hudby a večeře formou bufetu. Tato plavba končí ve 22:00. Pokud budete mít zájem o nočním životě v Praze, můžeme Vám doporučit a ukázat nejlepší tradiční české hospody a kluby. Rádi Vám povíme o pražském životě, lidech a kultuře. Rovněž Vám ukážeme nejlepší pražské hospody, kluby, noční bary, diskotéky a slavnou noční čtvrť Žižkov.

Speciální prohlídky

Vyberte si bonus k vaší prohlídce, který si budete přát, stačí nám jen napsat. Tajemný spisovatel Franz Kafka, W.A. Mozart a Beethoven v Praze, česká klasická hudba (B. Smetana a A.Dvořák). Pražské Galerie, pražské muzea a umění, secesní styl apod.

EVROPSKÉ ZÁJEZDY

Dále jsou k dispozici soukromé výlety. Pro ceny a informaci o rezervaci nás prosím kontaktujte!

Rakouskou

Jednodenní zájezd do Vídně

Víden je hrdé město Habsburků, plné historie, hudby a umění. Zájezd začneme u zámku Schonbrunn (bývalé císařské letní sídlo), císařský palác Hofburg s cennými sbírkami světové pokladny, Belvedere palác, Katedrála sv. Štěpána a ukážeme vám rovněž typické vídeňské kavárny, vinárny a restaurace. V místní kavárně se nezapomeňte objednat ke kávě Sacherův dort. Víden si užijete v jakémkoliv ročním období od vánočních trhů až po horké letní festivaly. Vždy na vás padne typické vídeňské pohádkové kouzlo.

Cena:

kontaktuje nás

Německo

Jednodenní Dráždany je moderní město s atmosférou bývalé saské rezidence – jednoduše místo s životním stylem. Toto město je vzdáleno pouhé 2,5 hodiny od Prahy. Pokud navštívite Dráždany, nenechte si ujít slavný ZwInger-barokní stavba obklopená malebnými zahradami. Můžete nevaštívit galerii “Staří mistři“ s malbami od of Rubens, Canaletto, Raphael a mnoho dalších. Dále je tu sbírka zbraní, hodin a vedeckých nástrojů. Zdejší sbírka porcelánu Meissen je největší na celém na světě.

Cena:

kontaktuje nás

ZAJIŠ´TUJEME PROHLÍDKY A VÝLETY PO PRAZE A ČESKÉ REPUBLICE
HLAVNĚ V ANGLICKÉM A BULHARSKÉM JAZYCE.
MŮŽEME ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ PRO JAÝKOLIV DRUH VAŠEHO ZÁJEZDU,
JAK PRO INDIVIDUÁLNÍ TURISTY NEBO I PRO VELKÉ SKUPINY.