Vážení návštěvníci, vítejte na stránkách Across Prague.

PRAŽSKÉ EXKURZE

MIMOPRAŽSKÉ ZÁJEZDY

SPECIÁLNÍ PROHLÍDKY

ACCOMMODATION

home_1ss

Pražské prohlídky

Nabízíme různé druhy výletů, vhodné jak pro lidi, kteří ještě Prahu nikdy nenavštívili nebo mají málo času ale velký zájem objevit krásu tohoto města. Během prohlídky vás provedeme historickým jádrem Prahy – Pražský Hrad s katedrálou sv. Víta, Malá Strana, Karlův most, královské korunovační cesty a Staroměstské náměstí s úchvatným Pražským orlojem.

Mimopražské zájezdy

Nezapomeňte navštívit i krásná menší města a gotické zámky v České republice. Město Kutná hora je malebné středověké městečko s překrásnou katedrálou sv. Barbory. V Českém Krumlově se projdete po překrásných ulicích s renesančními domečky až k zámku, který je obklopen zahradami. A mnoho dalších krásných měst v České republice.

home_2ss
home_3ss

Speciální zájezdy

Vyberte si speciální zaměření vašeho poznávání: Noční Praha, Magická židovská čtvrť, Jednodenní Drážďany, poznání tajemného spisovatele Franze Kafky, W.A. Mozzarta a Beethovena v Praze. Česká klasická hudba (B.Smetana a A. Dvořák), Pražské galerie, Pražská muzea a Secesní sloh.

Ubytování

Across Prague Vám zajistí příjemné ubytování dle Vašich požadavků pro Váš pobyt v Praze. Pro více informací nás prosím kontaktujte – acrossprague@gmail.com

home_4ss

ZAJIŠ´TUJEME PROHLÍDKY A VÝLETY PO PRAZE A ČESKÉ REPUBLICE
HLAVNĚ V ANGLICKÉM A BULHARSKÉM JAZYCE.
MŮŽEME ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ PRO JAÝKOLIV DRUH VAŠEHO ZÁJEZDU,
JAK PRO INDIVIDUÁLNÍ TURISTY NEBO I PRO VELKÉ SKUPINY.